v

Změny v rozvrhu pátek 25. 5.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1D ODP ODP ODP ODP ODP ODP ODP ODP
3D ZK ZK ZK ZK ZK ZK ZK ZK ZK
4A MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
4B MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Černá Olga -
Čtveráčková Miloslava >> KAS
Holcmannová Jiřina .. ..
Hřebačková Jana - PER
Jelínková Jaroslava >>
Kašpárek Pavel .. ..
Kornelly Jan .. -
Kubišová Monika .. .. -
Mikudimová Pavla - BAR BAR -
Peřinová Ivana -
Sikorová Alena - -
Stuhlová Dana .. ..
Sturmhoefel Marie .. ..
Šinková Monika .. .. ..
Věžníková Jana .. .. .. .. .. ..
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
2 MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
3 MZ MZ MZ MZ MZ MZ MZ
Změny v rozvrzích učitelů
Bartošová Marie
4 supl. (MIK Absc) PRP 2A (PRP1) 7 přespočetná hod.
5 supl. (MIK Absc) PRP 2A (PRP1) 7 přespočetná hod.
Černá Olga
0 přesun << HEM 2D 13 z 24.5. 3. hod
1 přesun << HEM 2D 13 z 24.5. 2. hod
3 změna OSE 3A 15
4 změna OSE 3A 15
před 4. hod dohled Sektor 4  
Čtveráčková Miloslava
4 přesun << CJL 3B 11 z 23.5. 1. hod
6 přesun << CJL 2A 9 z 0. hod
6 odpadá CJL 4A
Hřebačková Jana
1 změna ANJ 3A (AJ)+ 15
5 odpadá ANJ 4B (AJ)
6 odpadá ANJ 4B (AJ)
Jordánová Iveta
1 Suplovací pohotovost  
Kašpárek Pavel
1 supl. (CTV MZ) OLT 1A 9 dohled
5 odpadá ANJ 3D (SAJ)
6 odpadá ANJ 3D (SAJ)
před 2. hod dohled Sektor 4  
Kornelly Jan
4 výměna << ZSV 1A 9 z 22.5. 2. hod
4 odpadá CJL 4B
6 změna ZSV 3A 13
před 5. hod dohled Sektor 2  
před 6. hod dohled Sektor 3  
před 3. hod dohled Sektor 4  
Kudláčková Jitka
3 změna SOM 1B 7
4 změna SOM 1B 10
Marešová Šárka
0 odpadá REO 2D (S2) zrušeno
1 odpadá REO 2D (S2) zrušeno
5 odpadá SAP 2D zrušeno
6 odpadá SAP 2D zrušeno
Mikudimová Pavla
1 odpadá OSE 4A
2 odpadá OSE 4A
Peřinová Ivana
0 odpadá OCH 3D
1 odpadá OCH 3D
4 supl. (HRE MZ) ANJ 2B (AJ) 19 dohled
4 přesun >> OSE 3B na 23.5. 5. hod
před 4. hod dohled Sektor 2  
před 5. hod dohled Sektor 3  
Pokorná Hana
3 odpadá ZPR 4B
5 odpadá ZPR 4A
6 přesun >> VKZ 2A na 24.5. 2. hod
Procházková Radka
0 odpadá PPM 2D (S1) zrušeno
1 odpadá PPM 2D (S1) zrušeno
5 navíc PPM 2D 17 do úvazku
6 navíc PPM 2D 7 do úvazku
před 3. hod dohled Sektor 1  
před 0. hod dohled Sektor 2  
Sikorová Alena
před 6. hod dohled Sektor 2  
Stehlík Jiří
před 2. hod dohled Sektor 1  
Stuhlová Dana
0 odpadá OPR 1D (OPR2)
1 odpadá OPR 1D (OPR2)
4 odpadá OPR 1D (OPR2)
5 odpadá OPR 1D (OPR2)
6 odpadá OPR 1D (OPR2)
7 odpadá OPR 1D (OPR2)
Sturmhoefel Marie
3 odpadá NEJ 4A (NJ)
6 odpadá NEJ 3D (SNJ)
Šinková Monika
před 1. hod dohled Sektor 1  
Věžníková Jana
6 odpadá OPR 1D (OPR1)
7 odpadá OPR 1D (OPR1)
Vlčková Lenka
4 výměna >> MAT 1A na 22.5. 2. hod
Změny v rozvrzích tříd
1A
1 OLT 9 supluje KAS (CTV)
4 ZSV 9 výměna << KOR z 22.5. 2. hod
4 MAT výměna >> na 22.5. 2. hod
1B
0 CJL odpadá (KOR)
3 SOM 7 změna KUD
4 SOM 10 změna KUD
1D
0.-7. hod Odborná praxe
2A
0 CJL přesun >> na 25.5. 6. hod
4 PRP PRP1 7 supluje BAR (MIK)
5 PRP PRP1 7 supluje BAR (MIK)
6 CJL 9 přesun << CTV z 0. hod
6 VKZ přesun >> na 24.5. 2. hod
2B
4 ANJ AJ 19 supluje PER (HRE)
2D
0 HEM 13 přesun << CER z 24.5. 3. hod
0 REO S2 odpadá (MAR)
0 PPM S1 odpadá (PRO)
1 HEM 13 přesun << CER z 24.5. 2. hod
1 REO S2 odpadá (MAR)
1 PPM S1 odpadá (PRO)
5 PPM 17 navíc PRO
5 SAP odpadá (MAR)
6 PPM 7 navíc PRO
6 SAP odpadá (MAR)
3A
1 ANJ AJ 15 změna HRE
3 OSE 15 změna CER
4 OSE 15 změna CER
6 ZSV 13 změna KOR
3B
1 ANJ AJ 15 změna HRE
4 CJL 11 přesun << CTV z 23.5. 1. hod
4 OSE přesun >> na 23.5. 5. hod
6 MKO přesun >> na 24.5. 4. hod
3D
0.-8. hod Samostatné studium a zkouškové
4A
0.-7. hod Maturitní zkoušky
4B
0.-6. hod Maturitní zkoušky
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou